Obrus Mars krem plamoodporny

52,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

MARS KREM

Obrus z kolekcji Mars to symbolika piękna i delikatności w całej okazałości. Jest przełamaniem dla gładkiej tkaniny, zachowując swoją elegancję, która wyróżnia się haftem. Delikatny, wijący się wzór sprawi, że zachwyci osoby lubiące minimalizm bądź będzie uzupełnieniem dla rystykalnych wnętrz. Ten wyjątkowy obrus dostępny jest w dwóch kolorach: bieli oraz kremu.

Głównym atutem obrusu jest zabezpieczenie materiału pokryciem plamoodpornym. Działanie to powstrzymuje wnikanie cieczy i sprawa, że obrus wygląda świeżo i czysto przez długi czas. Rozlany napój powoduje tzw. efekt kropelek, które można łatwo usunąć za pomocą ręczniczka, co pozwala cieszyć się czystym i świeżym obrusem przez długi czas. Przedstawiony obrus w łatwy sposób odświeżymy-  wystarczy wyprać, wyprasować i cieszyć się z użytkowania przez długi czas.

Obrusy szyjemy z najwyższą starannością, dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia na wymiar, co pozwana na idealne dopasowanie do każdego rodzaju stołu. Optymalnie proponujemy po 20 cm z każdej strony, czyli dodajemy łącznie 40 cm do szerokości oraz 40 cm do długości.

Zaprojektuj z nami swój obrus i ciesz się nim przez długie lata.

PRODUCENT LESS

KOLORYSTYKA Krem

SKŁAD TKANINY 100% poliester

GRAMATURA 246 +/- 12 g/m2

PLAMOODPORNOŚĆ Tak

 

10 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło