Obrus Road plamoodporny

52,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Obrus Road plamoodporny

Wysokiej jakości obrus Road, to wariacja barw w odcieniach szarości, przypominających drogę ułożoną z prostokątów o różnych wymiarach. Obrus dający wrażenie niekończącego się materiału, wyrazisty, jednocześnie z przełamującą srebrną delikatną nicią, powoduje zachwyt, wpadając w obiekt pożądania wśród osób dbających o szczegóły i poszukujących wyszukanych rozwiązań z możliwością interpretacji sposobu wykończenia.

Głównym atutem obrusu jest zabezpieczenie materiału pokryciem plamoodpornym. Działanie to powstrzymuje wnikanie cieczy i sprawia, że obrus wygląda świeżo i czysto przez długi czas. Rozlany napój powoduje tzw. efekt kropelek, które można łatwo usunąć za pomocą ręczniczka, co pozwala cieszyć się czystym i świeżym obrusem przez długi czas. Przedstawiony obrus w łatwy sposób odświeżymy-  wystarczy wyprać, wyprasować i cieszyć się z użytkowania przez długi czas.

Obrusy szyjemy z najwyższą starannością, dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego rodzaju stołu. Optymalnie proponujemy po 20 cm z każdej strony, czyli dodajemy łącznie 40 cm do szerokości oraz 40 cm do długości.

Zaprojektuj z nami swój obrus i ciesz się nim przez długie lata.

8 Przedmioty
Kolor
Szary

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło