Obrusy plamoodporne — praktyczne rozwiązanie na co dzień i od święta

Zajmujemy się sprzedażą obrusów plamoodpornych, które sprawdzają się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i podczas wyjątkowych uroczystości, zawsze gwarantując nienaganny wygląd. Materiały, z których szyjemy nasze obrusy, wyróżniają się niezwykłymi właściwościami. Są to zabezpieczone poprzez specjalistyczną obróbkę tkaniny. Jej celem jest zminimalizowanie wchłaniania przez nie cieczy i zanieczyszczeń. Dzięki temu każda plama może być z nich bardzo łatwo usunięta przy użyciu zwilżonej ściereczki lub papierowego ręcznika. Dzieje się tak, ponieważ, kiedy rozleje się na nie jakiś napój lub sos, od razu przyjmuje on na ich powierzchni formę kropelek, które można szybko i bez problemu zetrzeć...

Tkaniny plamoodporne, z jakich szyjemy nasze obrusy, to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się w domach, w których mieszkają dzieci oraz podczas przyjęć. Dzięki swoim właściwościom niestraszne im plamy, które często powstają podczas posiłków spożywanych przez najmłodszych członków rodziny, a także w czasie rodzinnych uroczystości. Jeżeli chcesz dobrać obrus podkreślający charakter świąt Bożego Narodzenia, wybierz jeden z obrusów świątecznych z naszej oferty. Obrusy plamoodporne wyglądają czysto i świeżo przez bardzo długi czas, dzięki czemu Twój stół prezentuje się nienagannie.

Jakie są największe zalety obrusów plamoodpornych z naszego sklepu internetowego?

Obrusy plamoodporne, które oferujemy naszym klientom, są szyte z wysokogatunkowych tkanin. Dzięki temu doskonale prezentują się na stole, a także długo utrzymują swoje pierwotne właściwości. Nawet po wielu praniach będą wciąż plamoodporne. Wielką zaletą używanych przez nas materiałów jest także fakt, iż są one odporne na powstawanie zagnieceń, dzięki czemu wyglądają bardzo estetycznie.

Warto zdecydować się na zakup obrusu białego plamoodpornego w naszym sklepie, ponieważ będzie on idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Szyjemy je na wymiar, więc nie musisz się martwić, że obrus będzie za wąski lub za szeroki. Przy składaniu zamówienia musisz podać interesującą Cię szerokość obrusu, jego kształt, a także rodzaj wykończenia. W zależności od tego, jaki wzór wybierzesz, może być on wykończony: lamówką, falą, wypustką bądź mankietem. Jeżeli nie możesz zdecydować się na kolor, zamów u nas próbkę tkaniny, którą będziesz mogła przyłożyć do swojego stołu. Często jest to bardzo pomocne, gdyż zdarza się, że barwy na monitorze komputera wyglądają nieco inaczej niż w rzeczywistości. Jeżeli szukasz praktycznego obrusu, który będzie Ci służył przez wiele lat i sprawiał, że Twoja jadalnia będzie zawsze pięknie wyglądać, nie czekaj i zamów go u nas już dziś!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło