Piękne obrusy świąteczne — dodaj świętom jeszcze więcej uroku!

Zajmujemy się sprzedażą obrusów świątecznych pasujących do różnych aranżacji wnętrz. W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz zarówno gładkie, jednokolorowe obrusy świąteczne, jak i te zdobione pięknymi wzorami doskonale podkreślającymi wyjątkowy charakter świąt Bożego Narodzenia. Święta to wyjątkowy czas w roku, kiedy spotykamy się razem z bliższą i dalszą rodziną przy stole, jedząc pyszną kolację i śpiewając kolędy. Jeżeli chcesz, aby uroczystość ta odbyła się w eleganckich okolicznościach, zadbaj o odpowiednie nakrycie stołu. Odświętny obrus, do którego możesz dobrać pasujące do niego serwetki dekoracyjne na stół oraz elegancki bieżnik na stół, stanie się zachwycającym tłem dla wspólnego, rodzinnego świętowania...

Czym wyróżniają się obrusy świąteczne z naszej oferty?

Oferta obrusów świątecznych w Internecie jest bardzo bogata, jednak niestety wiele z niedrogich wyrobów tekstylnych charakteryzuje poślednia jakość, przez co bardzo szybko brudzą się i gniotą, a zaledwie po kilku praniach stają się mało estetyczne. Piękne obrusy świąteczne z naszej oferty wyróżniają się przede wszystkim najwyższą jakością materiałów, z jakich powstają oraz starannością wykonania.

Wielką wagę przykładamy do precyzji ich wykończenia, gdyż doskonale wiemy, że niechlujnie wystające nitki czy krzywe szwy sprawiają, że stół wygląda mało atrakcyjnie. Szyjemy je na wymiar, dlatego przy składaniu zamówienia musisz wybrać interesujący Cię kształt oraz szerokość obrusu. Od Ciebie zależy również to, jak będzie on wykończony. W zależności od wybranego modelu masz do wyboru wykończenie: falą, lamówką, mankietem albo wypustką.

Wszystkie obrusy z naszej oferty to obrusy świąteczne plamoodporne. Tkaniny, z których są szyte, mają bardzo praktyczne właściwości, nie wchłaniają bowiem rozlanych na ich powierzchni cieczy i innych zabrudzeń. Płyny, które się na nie wyleją, natychmiast formują się w małe kropelki, które możesz bez trudu zetrzeć wilgotną szmatką. Nie zostaje po nich żaden ślad, dzięki czemu obrus wygląda czysto i świeżo przez długi czas. Z takim obrusem Twój świąteczny stół będzie prezentował się nieskazitelnie, gdyż niestraszne mu będą nawet plamy z czerwonego wina czy barszczu wigilijnego!

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło