Obrus Czerwony Płatek złota lamówka

60,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 60,00 zł

Obrus Czerwony Płatek złota lamówka 

Wysokiej jakości obrus z kolekcji Czerwony płatek, docenią osoby, które gustują w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Materiał, z którego wykonany jest obrus już na pierwsze spojrzenie wygląda luksusowo i taki on właśnie jest. Tkanina o wyróżniającym się splocie, gdzie uzupełnieniem są złote śnieżynki wypełniają całą powietrznię obrusu i dodają piękny akcent magii Świąt Bożego Narodzenia. 

Głównym atutem obrusu jest jego ochrona przez zabezpieczenie materiału pokryciem plamoodpornym, co powstrzymuje wnikanie cieczy i sprawia, że obrus prezentuje się świeżo i czysto przez długi czas. Rozlany napój powoduje tzw. efekt kropelek, które można łatwo usunąć za pomocą ręczniczka, co pozwala cieszyć się czystym i świeżym obrusem przez długi czas. Przedstawiony obrus w łatwy sposób odświeżymy-  wystarczy wyprać, wyprasować i cieszyć się z użytkowania przez długi czas.

Obrusy w naszej szwalni szyjemy z najwyższą starannością, dbając o każdy detal, dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia na wymiar, co pozwana na idealne dopasowanie do każdego rodzaju stołu. Optymalnie proponujemy dodanie po 20 cm z każdej strony blatu, czyli dodajemy łącznie 40 cm do szerokości oraz 40 cm do długości blatu stołu.

PRODUCENT LESS

KOLORYSTYKA Czerwony

SKŁAD TKANINY 82% poliester, 18% przędza metalizowana

WYKOŃCZENIE Lamówka 

GRAMATURA 185 +/- 9 g/m2

PLAMOODPORNOŚĆ Tak

198 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło