Udekoruj swój wiosenny stół z obrusem wielkanocnym

Święta Wielkanocne to czas spotkań z rodziną, zwykle przy domowym stole suto zastawionym wspaniałymi potrawami. Warto więc udekorować stół wielkanocny z największą starannością. Dobór odpowiedniej zastawy - talerzy i sztućców - jest niezwykle ważny. Jednak bazą dla wspaniałych naczyń powinien być przepiękny, wielkanocny obrus. To on jest płótnem dla całej kompozycji i to jego w pierwszej kolejności będą podziwiać nasi goście. W momencie, gdy stół nie ugina się pod ciężarem potraw, można przyozdobić go bukietem żonkili i bazi - obrus pozostanie dla nich przepięknym tłem, doda uroku i elegancji naszemu salonowi...

Modne, nowoczesne, klasyczne - jaki wzór obrusu wielkanocnego wybrać?

Stół Wielkanocny to tak naprawdę niezwykłe pole do popisu. Wszystko zależy od tego, jaki styl dekoracji wybierzemy. Bardzo modne okazują się być obrusy wielkanocne w kolorowe, wręcz bajkowe wzory przedstawiające baranki, wielkanocne kurczaki i pisanki. Takie dekoracje są zawsze na czasie i dodają życia do świątecznych dekoracji stołów. Są na tyle barwne, że nasza zastawa nie powinna z nimi konkurować. Oczywiście możemy również wybrać obrusy wielkanocne nowoczesne - tutaj przeważają wzory geometryczne lub też jeden płaski kolor, który staje się wspaniałą bazą dla nietuzinkowej zastawy. Możemy również wybrać obrus klasyczny - biały, w delikatny wzór, z ozdobą z koronki - to pewny wybór, który pozwoli nam się cieszyć świętami w klasycznej atmosferze.

Zachwyć swoich gości z eleganckim obrusem wielkanocnym

Tworząc przepiękną dekorację, jaką jest stół wielkanocny, czujemy satysfakcję, gdy prezentuje się on znakomicie. Jeszcze większą odczuwamy jednak wtedy, gdy nasi goście również docenią naszą ciężką pracę. Choć w zasięgu wzroku najczęściej pojawia się stroik czy inne dekoracje wielkanocne, to obrus wielkanocny staje się bazą całej kompozycji. Bardzo często goście dotykają go, podziwiają fason, materiał i wzór.

Wspaniała gama obrusów wielkanocnych w naszym sklepie internetowym

Obrusy wielkanocne to wspaniała forma dekoracji stołów. Jeżeli poszukujesz tego idealnego i wymarzonego - zapraszamy do naszego sklepu z obrusami wielkanocnymi LESS. Posiadamy bogatą ofertę tanich obrusów wielkanocnych na wymiar w różnych kształtach i krojach. Posiadamy również wspaniałe obrusy wielkanocne w gotowych wymiarach, które możecie znaleźć w kategorii Obrusy Świąteczne. Każdy znajdzie dekorację stołu wielkanocnego idealnie komponującą się z danym wnętrzem - od eleganckiej, przez klasyczną, aż po nowoczesną. Stwórz świąteczną aranżację stołu, która zachwyci Twoich bliskich. Jeżeli jednak nie możesz znaleźć idealnego wzoru, odpowiedniego wymiaru czy też nie wiesz, jaki rozmiar będzie odpowiedni - napisz do nas. Nasza profesjonalna obsługa z przyjemnością pomoże w doborze dekoracji, która ożywi stół podczas wielkanocnych poczęstunków.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło