Obrus na wymiar — gwarancja idealnego dopasowania

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz duży wybór obrusów na wymiar szytych z tkanin najwyższej jakości. Wszystkie obrusy z tej kategorii są wykonywane na zlecenie klientów. Podczas składania zamówienia musisz więc podać nam interesujący Cię kształt oraz szerokość obrusu. Od Ciebie zależeć będzie także typ wykończenia, jaki zastosujemy. Do wyboru oferujemy wykończenie: lamówką, falą, wypustką lub mankietem...

Jeżeli zależy Ci na tym, aby obrus idealnie prezentował się na Twoim stole, podając nam jego wymiary, dodaj z każdej strony taką samą ilość tkaniny na zwis. Najlepszym wyborem jest zazwyczaj dodanie po 20 cm do każdej ze stron, zarówno do szerokości, jak i długości. Ponieważ każdy obrus szyjemy na zamówienie i pod indywidualny wymiar, nie ma możliwości dokonania ich zwrotu. Z tego powodu prosimy o robienie dobrze przemyślanych zakupów.

Zalety obrusów na wymiar z naszego sklepu

Obrusy na wymiar, które możesz nabyć w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się na tle konkurencji najwyższą jakością materiałów oraz precyzją wykończenia. Są uszyte bardzo starannie, wszystkie szwy są proste i estetycznie zakończone. Dzięki temu nie wystają z nich nitki, a całość prezentuje się nienagannie. Twój stół nakryty naszym obrusem będzie wyglądał niezwykle elegancko. W naszej ofercie znajdziesz także obrusy na komunię oraz obrusy świąteczne.

Obrusy na wymiar z naszej oferty powstają z wysokogatunkowych tkanin o właściwościach plamoodpornych. Są one poddawane specjalnej obróbce, dzięki której nie wchłaniają rozlanych cieczy i innych zabrudzeń. Ich powierzchnia jest skutecznie zabezpieczona przed rozlanymi napojami, zupami czy sosami. Formują się one na nich w małe kropelki, które można bez najmniejszych problemów zetrzeć wilgotną szmatką. Największą zaletą plamoodpornych tkanin jest fakt, iż po rozlanych substancjach nie zostaje na nich żaden ślad. Dzięki temu możesz bardzo długo cieszyć się czystym i świeżym obrusem. Tkaniny te są także odporne na zagniecenia, więc nawet intensywnie użytkowane wyglądają estetycznie i schludnie przez długi czas.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło