Eleganckie obrusy szyte na wymiar — idealne na ślub!

W tym dziale znajdziesz piękne obrusy, które uszyjemy specjalnie dla Ciebie na podany wymiar. Oferujemy wiele różnych wzorów i kolorów. Dzięki tak bogatemu wyborowi tkanin będziesz mogła idealnie dopasować obrus do pozostałych elementów wystroju wnętrza. Nasze obrusy ślubne na wymiar wspaniale uzupełnią wystrój pomieszczenia, w którym odbywać się będzie wesele lub uroczysty obiad poślubny. Stół nakryty obrusem to symbol klasycznej elegancji, ale także skuteczne zabezpieczenie jego blatu przed ewentualnymi zabrudzeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi, co jest szczególnie istotne podczas hucznych zabaw weselnych...

Największe zalety ślubnych obrusów na wymiar z naszej oferty

Do największych atutów obrusów z naszej oferty należy wysoka jakość tkanin, których używamy do ich produkcji oraz staranność, z jaką je szyjemy. Wszystkie nasze obrusy powstają z materiałów plamoodpornych, dzięki czemu każdy rozlany na ich powierzchni napój czy sos natychmiast formuje się w kropelki, które nie są wchłaniane przez tkaninę. Wystarczy zetrzeć rozlaną substancję szmatką lub ręcznikiem jednorazowym, a po zabrudzeniu nie pozostanie nieestetyczny ślad.

Większość obrusów ślubnych szytych jest z materiałów w kolorze białym, jednak znajdziesz tu także obrusy czarne, rude, granatowe, seledynowe, żółte, fioletowe, szare, brązowe, beżowe czy zielone. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, a następnie dopasuj do niego serwetki ozdobne na stół oraz kieszonki na sztućce, aby nadać weselnej uczcie elegancki charakter. 

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło