Rodzaje wysyłek

Odbiór osobisty

Po odbiór osobisty zapraszamy do naszego punktu LESS Wrocław przy ul. Tęczowej 30/32 we Wrocławiu. Punkt jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

Na miejscu nie ma możliwości płatności za zamówienie kartą czy też gotówką.


Koszty przesyłki

Do każdego zamówienia doliczany jest koszt dostawy zgodny z cennikiem firmy dostarczającej wraz z podatkiem VAT. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący.

Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie dokonywania zamówienia na formularzu zawierającym zestawienie zamówionych towarów.

Koszt przesyłki jest uzależniony od wagi całego zamówienia oraz wybranej formy płatności i dostawcy, tj.:


In PostWaga przesyłkiPrzedpłata na konto/Płatności internetowePłatność za pobraniem
PaczkomatyDo 30kg14 zł brutto-
KurierDo 30 kg16 zł brutto18 zł bruttoCzas realizacji

Termin otrzymania przesyłki to: termin realizacji zamówienia (przygotowania zamówienia do wysyłki) + przewidywany czas dostawy.

Termin realizacji zamówienia (przygotowania zamówienia do wysyłki) podany jest na karcie każdego produktu. Standardowo są to 3-4 dni robocze (np. obrusy wypalane), ale są też produkty o dłuższym terminie, tj. 4-14 dni roboczych (obrusy szyte), zgodnie z pkt IV. 7 Regulaminu).

Dla produktów szytych na wymiar - czas realizacji od zaksięgowania kwoty wraz z wysyłką może wynieść do 14 dni roboczych.


Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:

  • w przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu płatności na koncie sklepu,
  • w przypadku zamówień płatnych poprzez system IMOJE - po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu IMOJE. 


Przewidywany czas dostawy przesyłki od momentu wysłania:

    • 1 - 3 dni robocze od momentu wysłania, w przypadku przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, DHL

    • 1 - 2 dni robocze od momentu wysłania, w przypadku przesyłki kurierskiej/Inpost paczkomat (dostawa na terenie Polski).
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło