Obrus Galaktyka szampański kolor złota lamówka

62,00 zł

Cena zawiera podatek VAT

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 62,00 zł

Obrus Galaktyka szampański kolor złota lamówka

Szampańskie oraz delikatnie złote motywy przypominają migoczące aplikacje i konstelacje, które nadają obrusowi magiczny wygląd. Cała kompozycja jest subtelna i elegancka, dzięki czemu nadaje się do różnych okazji, od uroczystych obiadów po romantyczne kolacje przy świecach.

Głównym atutem obrusu jest zabezpieczenie materiału pokryciem plamoodpornym. Działanie to powstrzymuje wnikanie cieczy i sprawa, że obrus wygląda świeżo i czysto przez długi czas. Rozlany napój powoduje tzw. efekt kropelek, które można łatwo usunąć za pomocą ręczniczka, co pozwala cieszyć się czystym i świeżym obrusem przez długi czas. Przedstawiony obrus w łatwy sposób odświeżymy-  wystarczy wyprać, wyprasować i cieszyć się z użytkowania przez długi czas.

Obrusy szyjemy z najwyższą starannością, dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia na wymiar, co pozwana na idealne dopasowanie do każdego rodzaju stołu. Optymalnie proponujemy dodanie po 20 cm z każdej strony blatu, czyli dodajemy łącznie 40 cm do szerokości oraz 40 cm do długości blatu stołu.

PRODUCENT LESS

KOLORYSTYKA Szampański, odcienie bieli, złota, kremu.

SKŁAD TKANINY 100% poliester 

WYKOŃCZENIE Lamówka

PLAMOODPORNOŚĆ Tak

98 Przedmioty
Kolor
Kremowy
Złoty

Brak recenzji użytkowników.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło