• Nowy

Obrus Dziadek do orzechów plamoodporny

53,50 zł

Cena zawiera podatek VAT

Piękny plamoodporny obrus dziadek do orzechów to obowiązkowy dodatek dla każdej osoby ceniącej sobie aurę Świąt Bożego Narodzenia. Bogato zdobiony o świątecznej tematyce i z najbardziej rozpoznawalnymi motywami w postaci prezentów, gałązek choinki, czerwonych i zielonych bombek, czerwonego konia na biegunach, bałwanków, lampek choinkowych i dziadka  do orzechów. Taki obrus na pewno umili czas świąt jako idealna propozycja nakrycia stołu.

Głównym atutem obrusu jest zabezpieczenie materiału pokryciem plamoodpornym. Działanie to powstrzymuje wnikanie cieczy i sprawa, że obrus wygląda świeżo i czysto przez długi czas. Rozlany napój powoduje tzw. efekt kropelek, które można łatwo usunąć za pomocą ręczniczka, co pozwala cieszyć się czystym i świeżym obrusem przez długi czas. Przedstawiony obrus w łatwy sposób odświeżymy-  wystarczy wyprać, wyprasować i cieszyć się z użytkowania przez długi czas.

Obrusy szyjemy z najwyższą starannością, dlatego stworzyliśmy możliwość zamówienia na wymiar, co pozwana na idealne dopasowanie do każdego rodzaju stołu. Optymalnie proponujemy po 20 cm z każdej strony, czyli dodajemy łącznie 40 cm do szerokości oraz 40 cm do długości.

Zaprojektuj z nami swój obrus i ciesz się nim przez długie lata

57 Przedmioty

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło